UM Pruszcz Gdański
MIEJSKI ŻŁOBEK NR 1 „KRÓLA MACIUSIA”
W PRUSZCZU GDAŃSKIM

slide3

Żłobek przy ul. Żwirki i Wigury 8

STYCZEŃ 2019

 

     Miesiąc styczeń to, miesiąc w którym będziemy rozmawiać  o sportach zimowych, zbawach na śniegu, o tym co dzieje się ze zwierzętami oraz ptakami w okresie zimowym. Ponadto jeden tydzień zostanie poświęcony na przygotowania do dnia Babci i Dziadka. Obchodzić będziemy również dzień Kubusia Puchatka, w tym dniu bardzo prosimy, żeby wszystkie dzieci były ubrane w odcienie koloru żółtego. Natomiast w ostatnim tygodniu stycznia będziemy się bawić w rytmie muzyki na prawidziwym balu karnawałowym, który połączony będzie z obchodami 5 urodzin naszej placówki :-)

 

 18.01- Dzień Kubusia Puchatka- bardzo prosimy żeby w tym dniu dzieci ubrane były w  kolorze żółtym

 30.01 - Bal karnawałowy i 5 urodziny Żłobka - w tym dniu zaparaszamy wszystkie dzieci w dowolnych przebraniach

 

 

GRUDZIEŃ


 

Share 7

 

weihnachtsmann

 UWAGA

 

W piątek 7.12 z workiem prezentów dzieci odwiedzi  Św. MIKOŁAJ. Zachęcamy, aby dzieci w tym dniu  przyniosły ze sobą mikołajkowe czapeczki. :-)

 

Pozostając w Świątecznym klimacie informujemy, że 21.12 (piątek) odbędzie się przedstawienie pt." Mikołajowe Dary " w wykonaniu żłobkowych cioć:-)

 

 dekoracje elf swiateczny do druku20

 

Informujemy, że 3.12.18 (poniedziałek) o godz.9.00 odbedzię się w naszym żłobku przedstawienie pt. Pomocnicy Św. Mikołaja w wykonaiu aktorów Małej Agencji Kulturalnej z Gdyni.

 LISTOPAD

 

 DRODZY RODZICE

Informujemy, że w naszym żłobku listopad jest miesiącem kolorów. W związku z tym, prosimy o ubieranie dzieci zgodnie z obowiązującym kolorem w danym tygodniu.

1 tydzien - 5-9.11 -    CZERWONY

2 tydzień - 12-16.11 - ŻÓŁTY

3 tydzień - 19-23.11 - BRĄZOWY

4 tydzień - 26-30.11 - POMARAŃCZOWY