Blog

Żłobkowa galeria zdjęć- INFORMACJA

Drodzy Rodzice   Informujemy, że tegoroczne zdjęcia dzieci obecne w galerii żłobka dostępne będą do 30.08.21r.   Po tym czasie galeria zdjęć z tego roku żłobkowego będzie nieaktywna.     Zachęcamy do pobierania wybranych przez siebie zdjęć.      

Continue reading ➝

ZEBRANIE Z RODZICAMI

Informujemy, iż zebranie z Rodzicami odbędzie się w dniu 26.08.2021 (czwartek) wg. poniższego schematu:   * godzina 17.00   Rodzice dzieci już uczęszczających do żłobka *godzina 18.00   Rodzice dzieci nowoprzyjętych do żłobka   Zebranie odbędzie się w placówce przy ul. Romera 1 w Pruszczu Gdańskim i obejmuje Rodziców dzieci nowoprzyjętych jak również dzieci uczęszczających już do żłobka z placówek przy ul. Żwirki i Wigury 8, ul. Niepodległości 10 oraz żłobka przy ul. Romera 1 w Pruszczu Gdańskim.  

Continue reading ➝
aktualnosci

ZEBRANIE Z RODZICAMI

ZEBRANIE Z RODZICAMI     Drodzy Rodzice!! Informujemy, że dnia 22.08.2023r. (wtorek) o godz.17:00 w placówce żłobka przy ul. Żwirki i Wigury 8 w Pruszczu Gdańskim odbędzie się zebranie, na które zapraszamy rodziców dzieci nowoprzyjętych do naszego żłobka na rok 2023/2024.  Zebranie dotyczy  dzieci przyjętych do grupy „Rybki” na ul. Żwirki i Wigury 8.

Continue reading ➝